Máte-li zájem nechat si zhotovit kvalitní vestavnou skříň na míru jste na správném místě. V našem interiérovém studiu Vám poradíme se vzhledem a uspořádáním vestavěné skříně na míru, vybereme s Vámi vhodný materiál i doplňky, zejména pak vnitřní vybavení skříně. Vestavné skříně na míru z našeho studia se stanou funkčním prvkem Vašeho bytu či domu, maximálně využijí daný prostor, vytvoří spoustu úložného prostoru, který zůstane přehledný a snadno dosažitelný, a současně svým designem příjemně doplní váš stávající interiér.

Vnitřní vybavení

Vnitřní vybavení

  • police pevné
  • police výsuvné
  • šatní tyče pevné
  • šatní tyče sklopné
  • zásuvky
  • drátěné police
  • výsuvy na kalhoty
  • držáky kravat a jiné
Konstrukce

Konstrukce

Naše vestavné skříně svou konstrukcí získávají na pevnosti a stabilnosti, možnostech přestavby vnitřního vybavení, není problém s otěrem barvy z bočních stěn, díky pevnosti korpusu je zajištěn i správných chod dveří po celou dobu životnosti skříně. V žádném případě se nepouštíme do ošizených variant skříní, kdy jsou police a vnitřní příčky našroubovány přes plastové, v lepším případě kovové, úhelníky přímo do zdi. Takové skříně jsou nevzhledné a velmi rychle ztrácí svou stabilitu.
Materiál

Materiál

Korpusy a dveře lze vybírat z libovolných obchodně dostupných dekorů od výrobců lamin KronospanJihlava, Kaindl, Egger Rakousko, vzorníky těchto lamin si můžete prohlédnout v našem studiu. Dále jsou možné dveře s výplní zrcadlo či lacobel. Dveřní výplně osazujeme do hliníkových rámů, které jsou designově velmi pěkné a z funkčního hlediska zajišťují dokonalé usazení dveřní výplně.Dveře dodáváme posuvné, klasické otevírání nebo skládací.
Použité materiály

Použité materiály

Dodáváme vestavné skříně jako plnohodnotný kus nábytku, tzn. mají své boky, dna, stropy, tudíž police mohou být volně stavitelné, napevno jsou police pouze u který je to nutné z hlediska konstrukčního.Vybírat můžete z nepřeberného množství různých barev a dekorů.
Podkrovní vestavná skříň

Podkrovní vestavná skříň

Využijte prostor ve vašem bytě na maximum. Není problém navrhnout a vyrobit také vestavné skříně do podkroví, čímž zíksáte někdy velmi cenný další úložný prostor.
 
Katalog vestavných skříní Variant

Katalog_Variant_rozkresy
 
 

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme:

Poptávka