Volbou vhodného dřezu zvýšíte estetickou i funkční úroveň Vaší kuchyně.

Dřezů je k dispozici nepřeberná škála, naši proškolení projektanti Vám rádi poradí a pomohou při výběru dřezu pro Vaši kuchyň.

Dodáváme dřezy značek Franke, Blanco a Schock.

drezy
U kuchyňské dřezu strávíte hodně času, a přitom se nejedná pouze o mytí nadobí, neboť tuto starost již většina z nás přenechá myčce, ale jde i o přípravu pokrmů. Právě zde hraje velkou roli správný výběr dřezu s vhodným příslušenstvím.
Je možné vybírat mezi dřezy nerezovými , granitovými a keramickými. Rovněž Vám poradíme s výběrem vhodné dřezové baterie a sorteru na třídění odpadu.

Jak postupovat při výběru dřezu:

  1. Velikost dřezu – je samozřejmě závislá i na velikosti Vaší kuchyně, nicméně ve dřezu s větší vaničkou se Vám bude manipulovat snáze než ve dřezu s vaničkou malou.
  2. Jak velké kusy nádobí budete ve dřezu umývat: pokud často myjete pečící plechy je důležitá úhlopříčka dřezové vaničky, pokud plánujete umývaní WOK pánve, je důležitý celkový rozměr vaničky apod.
  3. Pokud neradi saháte do špinavé vody, vyberte si dřez s excentrickým ovládáním.
  4. Umístit dřez pod okno? Je to možné, ale je nutné potom vybrat i vhodnou baterii, tzn. zasunovací, sklopnou či vytahovací, aby bylo možné okno bez problémů otevírat.
  5. Často umýváte čerstvou zeleninu? Pak je vhodné volit dřez s malou boční vaničkou, popř. s krájecí deskou.

Katalog dřezů a baterií Schock 2015

Schock katalog 2005

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme:

Poptávka